Встановлення наливної підлоги на дерев’яну основу

Логотип компании Good Floor

Тенденція застосування наливної підлоги набирає популярності. Гарні покриття: міцні, довговічні, екологічно безпечні. Чудовий декор, безумовно, підвищить естетичність інтер'єрного дизайну, привнесе в стильовий напрямок дещицю оригінальності, позначить знакові акценти. Дізнатися ціну наливної підлоги та замовити монтаж можна на сайті компанії Good Floor.

Підготовка основи для заливки наливної підлоги по дереву

Сучасна наливна підлога на дерев'яну основу – це не фантазія, а можливість втілити в реальність дизайн своєї мрії. Але одна з умов перед початком робіт – проаналізувати стан чорнового покриття, і при необхідності провести маніпуляції з його підготовки.

  • Видалити колишній декор.
  • Замінити гнилі дошки новими.
  • Зміцнити мостини.
  • Вирівняти підлогу.
  • Позбутися скрипу та зазорів.

Для заповнення щілин, вибоїн можна використовувати герметик, шпаклівку або тирсу змішані з клеєм ПВА.

Щоб вийшла красива наливна підлога по дереву, необхідно приділити час підготовці основи. У місцях скрипів засипати між половицями дрібнодроблену крейду, використовувати цвяхи або шурупи. Перед початком основних робіт видалити плінтуси та виступаючі металеві частини. Кріпильні елементи "утопити" на 0,5 мм за допомогою інструментів. Протерти підлогу вологою ганчіркою.

Фото: Підготовка дерев'яної основи під наливну підлогу

Корисна інформація

Гарна наливна підлога на дерев'яну основу прослужить довго, якщо здійснити додаткові маніпуляції, пов'язані з процесом взаємодії різнорідних основ.

  • Знежирити поверхню.
  • Двічі нанести грунтовку.
  • Додати до праймера кварцову крихту.

Вищеописані дії гарантують надійну адгезію чорнової основи з декоративним покриттям.

Антураж ДСП або дерев'яного покриття фанерою, що облицьовується, можна здійснити цементною або цементно-гіпсовою наливною самовирівнювальною підлогою. Склади застосовуються з певною товщиною шару орієнтовно 3-7 см. Оскільки деревина має коефіцієнт сезонних змін, перед тим як залити наливну підлогу на дерево необхідно використовувати роздільники. Це може бути ПЕ плівка чи геотекстиль. Тобто формувати декор, що «плаває».

Інструменти та процес заливання підлоги по дереву

Після попередніх етапів, коли дерев'яне покриття підготовлене, можна приступати до здійснення дизайну своєї мрії. Знадобляться:

  • валик;
  • плоска кисть;
  • шпатель;
  • ракля.

Рекомендується приготувати: гумові рукавички, спеціальні окуляри, спецодяг. Загалом заливка наливної підлоги дуже схожа з маніпуляціями з бетонування основ і з нескладною роботою може впоратися навіть новачок у сфері ремонту.

Позитивні відгуки про красу наливної підлоги послужать чудовим стимулом до початку робіт, тим більше, що вони не складають труднощів. Замішати розчин можна у зручній ємності, керуючись інструкцією. Коли вийде однорідна маса залити суміш на основу - не поспішаючи рухатися до виходу з приміщення. Вирівнювати товщину нового шару можна звичайним шпателем і застосувати голковий валик проти утворення бульбашок.

Фото : Процес заливання наливної підлоги на дерев'яну основуЯк позбутися місць стиків

Щоб позбутися стиків, проміжки між заливками не повинні перевищувати десятихвилинний інтервал. Також дуже бажано прокочувати валиком місця шовних з'єднань для досягнення ідеально рівної поверхні. Після завершення робочого процесу, нове покриття потрібно захистити плівкою від осідання пилу. Фінішний декор – лак чи полімер.

Расскажите друзьям: Поделиться в Facebook Добавить в Twitter Поделиться ВКонтакте Поделиться Google+ Поделиться в Pinterest Поделиться в LinkedIn
Логотип компанії Good Floor
м. Київ, вул. Зоологічна, 4А 139
© COPYRIGHT 2018 Наливна підлога Good Floor
Написать в Viber
Tg