Мiкроцемент

Логотип компании Good Floor
Фото: Микроцементное покрытие пола Докорінно змінити будь-яке приміщення в будинку або просто привнести свіжості в інтер'єр можна за допомогою «мікроцементу» - одного з найцікавіших декоративних матеріалів сучасності. Що він собою являє? Це безшовне покриття із товщиною шару від 1,5 до 5 мм. - Достойна альтернатива плитці при обробці приміщень і фасадів будівель.

У чому унікальність мікроцементу?

Даний вид декоративних підлог - матеріал відносно новий, але вже завоював високу популярність. Серед безперечних переваг мікроцементу можна виділити:
 • Екологічність. Натуральна мінеральна основа робить матеріал абсолютно безпечним навіть для дітей та алергіків.
 • Висока щільність та економічність. Наприклад, щоб двічі обробити один квадратний метр поверхні стіни знадобиться не більше 500 г складу.
 • Ідеальна адгезія - матеріал ідеально лягає на будь-які поверхні: дерево, плитку, гіпс, метал і т.д. Це дозволяє застосовувати його практично у всіх приміщеннях.
 • Дихаюча структура, яка досягається завдяки відмінній паро- та повітропроникності.
 • Вологостійкість та зносостійкість.
Мікроцемент дозволяє створювати рівне покриття, доглядати за яким одне задоволення. Ще один вагомий аргумент на користь мікробетону – незначна товщина покриття – всього 1,5-5 мм, завдяки чому можна швидко та легко змінити інтер'єр без демонтажу та пилу. І, звичайно, важливою перевагою покриття є його естетична привабливість. Як відомо, головний тренд сучасності в інтер'єрі – мінімалізм: максимум простору та елегантна простота. І саме оздоблення з мікроцементу завдяки безшовності та гладкості дозволяє створити відчуття свободи, чистоти та світла у будь-якому приміщенні.

Де використовується мікроцемент?

Це оригінальне декоративне покриття підходить для обробки поверхонь усередині приміщень та для екстер'єрів будівель. Мікроцемент - ідеальний варіант для інтер'єрів в трендовому стилі "лофт", "хай-тек", а також "модерн" і "індастріал". Добре впишеться він і в класичну стилістику приміщення. Фото: Отделка микроцементом в ванной комнате Його можна використовувати для оформлення підлог, стінок, сходів, ванних кімнат, піддонів, укосів, камінів, елементів інтер'єру.

6 “ТАК” на користь GoodFloor

 1. Правильно готуємо поверхню під декоративний мікроцемент, щоб надалі обробка не втрачала вигляду.
 2. Використовуємо лише перевірені матеріали грецького та італійського виробництва, що повністю відповідають нормативним вимогам.
 3. На втілення ваших найсміливіших творчих ідей у нас немає жодних обмежень.
 4. Ми надаємо простір для фантазії: палітра кольорів з більш ніж 90-ти кольорів і відтінків дозволить створити воістину унікальний дизайн.
 5. Виконуємо роботу у строк або раніше вказаних термінів.
 6. Надаємо гарантію на всі роботи та матеріали.

Етапи робіт, терміни та вартість

Робота з влаштування наливної підлоги розділена на кілька етапів:
 1. Підготовчі роботи: шліфування, знепилювання, ґрунтування основи, влаштування шпаклювального шару (2-3 дні).
 2. Нанесення базового та фінішного покриття у тонкому або у товстому шарі (2-4 дні).
 3. Запечатування його захисним глянсовим або матовим лаком (1-2 дні).
Зазвичай робота виконується протягом півтора-двох робочих тижнів по підлогах і близько тижня-півтора для стін. У середньому ціна 1 кв.м. "Мікроцемент" по стінах варіюється в районі 600 грн., а по підлогах - 1100-1200 грн. Фото: микроцемент в ванной комнате

Оздоблення мікроцементом - вибір цінителів інновацій, вибір естетів, вибір інтелектуалів. Так, ми переконані – це ваш найкращий вибір!

Логотип компанії Good Floor
м. Київ, вул. Зоологічна, 4А 139
© COPYRIGHT 2018 Наливна підлога Good Floor
Написать в Viber
Tg