Що таке наливна полімерна підлога

Логотип компании Good Floor

Полімерна підлога — сучасна технологія створення рівної та гладкої поверхні на основі синтетичних матеріалів. Даний формат підлогового покриття активно затребуваний в галузях промисловості, цехах, наукових центрах, лабораторіях, складських приміщеннях, освітніх установах і ще в багатьох форматах будівель.

Монтаж наливної полімерної підлоги можна замовити у Києві або іншому місті України в компанії Good Floor.

Що входить до складу полімерної підлоги

Основою для створення полімерного покриття є поліуретанові, метилметакрилатні смоли або епоксидні смоли. Всі ці компоненти мають унікальний набір параметрів, які необхідні для надання полімерній підлозі особливих властивостей.

  • Підлоги з поліуретанової смоли ідеально підходять для приміщення, де є надмірні навантаження на поверхню підлоги, а також інтенсивні вібрації. Такий вид підлог впевнено витримує негативний вплив абразивів на поверхню.
  • Підлоги з епоксидної смоли будуть оптимальними для виробничих приміщень, де присутні інтенсивні механічні навантаження, підвищений рівень вологості та використання засобів, що виробляють хімічні реакції.
  • Підлоги з метилкрилатної смоли є найшвидшими у плані виробництва, настилу та випуску в експлуатацію. Вони не бояться холоду, тому їх можна стелити навіть за негативних погодних умов. Підвищена міцність, стійкість до широкого спектру пошкоджень — незрівнянні переваги метилкрилатної підлоги.

Основні переваги у використанні полімерних підлог

Полімерні підлоги вважаються на сьогоднішній день досить затребуваними в багатьох галузях. Вони мають цілий спектр позитивних характеристик:

  • Монолітна структура. Підлоги не мають видимих швів, є повністю герметичними, що є впевненим захистом від накопичення вологи, а також дуже зручно для прибирання.
  • Відсутнє накопичення пилу. На поверхні підлоги розміщена невидима полімерна плівка, яка є захисним шаром проти попадання пилу на бетонну основу.
  • Стійкість до хімічних реакцій. Полімерні підлоги повністю хімічно нейтральні. Вони не виділяють токсичних сполук, випарів, не беруть участь у хімічних реакціях із найактивнішими компонентами.
  • Відсутність ковзання. Технологія обробки поверхні має особливий характер. Спеціальна фактура запобігає ковзанню, тому така підлога є безпечною для активного користування в різних умовах.
  • Захист від високої температури. Компоненти у складі полімерної підлоги є повністю не підданими займанню. Вони спрямовані на самогасіння, тому під час падіння металевого предмета іскра не створить ризик виникнення пожежі. Ця якість особливо цінується на виробництві з нафтопереробки.
  • Естетична складова. Полімерна підлога може бути виконана в будь-якому кольорі та мати широку лінійку рельєфів, які підійдуть до обстановки у приміщенні.

Полімерна підлога є найбільш тривалою в плані експлуатації. При правильному нанесенні вона служать до декількох десятків років. Важливим параметром для тривалого використання є дотримання наявних технологічних норм під час монтажу.

Процес створення полімерної підлоги

Фото: монтаж наливної полімерної підлоги

Цей процес включає такі етапи:

  • Приготування базису, на який буде нанесений полімерний шар.
  • Проведення ґрунтовки цієї основи.
  • Безпосереднє розміщення приготовленого базису.
  • Фінальне розміщення декоративного шару або кількох шарів.
  • Створення базису під полімерні підлоги

Основою для полімерного покриття може бути бетонна поверхня, а також дерево, метал, цемент та інші. Важливо не допустити засмічення основи всілякими речовинами. Для цього застосовується активне очищення поверхні та доведення її до шорсткого стану. Для підвищення параметра адгезії використовується спеціалізована обробка бетонної поверхні дробоструменевим способом. Ефективно прибрати пил, що накопичився, і абразивні частинки можливо за допомогою промислового пилососа.

Необхідно також обов'язково закласти утворені нерівності, шви та деформації. Після очищення швів виконується ґрунтовка та заповнення їх шпаклювальним складом. За наявності тріщин застосовується склад із полімеру, який проклеює склотканину та присипається за допомогою піску. Залишок піску потрібно прибрати через добу під час прибирання всієї поверхні.

Грунтовка дозволяє закласти пори поверхні, надає їй міцності та чіпкості. Поверхня ґрунтовки здатна проникнути вглиб основи до 0,3 см. За рахунок робочої речовини ґрунтовки можна збільшити міцність поверхні на 50%. Даний шар здатний зв'язати залишки мікроскопічного пилу для запобігання можливому розшарування полімерного складу. У деяких випадках на приготовлений шар грунту наносять висушений кварцовий пісок.

Основний полімерний шар

Полімерний склад, який вибрано як майбутню підлогу, визначає спосіб нанесення даного шару.

  • Фарбовий шар. Товщина цього покриття незначна, тому важливо правильно вибрати основний шар. В якості фарбувального покриття використовують суміш з поліуретану, яка відрізняється більш високою стійкістю, ніж епоксидні смоли. Для ефективного приховування недоліків поверхні потрібно застосовувати понад 130 г цього складу на 1 кв.м.
  • Наливний шар, що самонівелюється. Створюється з декількох складових - смола та затверджувач. Поєднання даних компонентів провадиться відразу перед виконанням монтажу. Процес вирівнювання важливо виконати швидко до 20 хв. Щоб унеможливити нерівності та наявності здуття, потрібно використовувати голковий валик.
  • Високонаповнений шар. Відрізняється великою кількістю форматів через впровадження до складу широкого числа наповнювачів. Розміщення цих систем виконується кількома методами. У першому випадку смола покривається спеціальним сипучим наповнювачем. Така процедура не вимагатиме наявності у людини кваліфікованих навичок, але пов'язана з підвищеною витратою матеріалів. У другому випадку процес має трудомісткий формат. Всередину суміші потрібно ввести наповнювач. У цьому випадку працівник повинен мати кваліфікацію, професійне обладнання. Даному методу характерна економічна ефективність.

Розміщення готового шару

Фото: укладання полімерної підлоги

Підготовлені полімерні суміші розміщуються або ручним, або автоматичним способом за допомогою спеціальних машин.

Полімерний склад може бути різнобарвним. Користувач має можливість наносити на поверхню різнокольорові композиції, що дозволить створити особливий настрій в інтер'єрі.

Расскажите друзьям: Поделиться в Facebook Добавить в Twitter Поделиться ВКонтакте Поделиться Google+ Поделиться в Pinterest Поделиться в LinkedIn
Логотип компанії Good Floor
м. Київ, вул. Зоологічна, 4А 139
© COPYRIGHT 2018 Наливна підлога Good Floor
Написать в Viber
Tg