Гідроізоляція підлоги у ванній кімнаті

Логотип компании Good Floor

Кожен з нас знає історії про те, як після свіжого ремонту у ванній доводилося демонтувати плитку, підлогу, щоб знайти причину протікання води до сусідів. Та й у приватному будинку порушення правил гідроізоляції санвузла призводить до неприємних наслідків, внаслідок яких приходить у непридатність підвал або фундамент будинку, а на стінах поселяється грибок, що важко виводиться. Наслідки плачевні - подвійні витрати, а то й компенсація ремонту сусідам. Тому питанням гідроізоляції підлоги ванної кімнати варто приділити особливу увагу.

Як зробити гідроізоляцію підлоги у ванній

Гідроізоляція – альфа та омега ванних кімнат. Саме з неї після демонтажу старого обладнання починається ремонт будь-якої ванної кімнати. Відомо, що вода навіть камінь точить, і вже звичайно волога, що постійно просочується, руйнує будь-які, навіть найміцніші матеріали, призводить в непридатність санітарне обладнання. Можна застрахувати своє житло від потопів сусідів, але захистити свою ванну від передчасного руйнування справа рук кожного господаря. Або майстрів, яких він закликав допомогти, виконуючи ремонт. У Good Floor впевнені – у ванній після ремонту має бути сухо та комфортно. Виконати ці умови можна, знаючи всі види гідроізоляції та доречно використовуючи їх під час ремонтних робіт.

Сучасні матеріали дозволяють виконати гідроізоляцію за допомогою фарбування. Матеріал наноситься в кілька шарів на підлогу та стіни у ванній кімнаті. Це найдешевший і найпростіший спосіб, проте менш надійний, ніж попередні. Подібний до нього спосіб штукатурної гідроізоляції широко поширений, економічний, проте більш надійний, але не ідеальний.

Фото: гідроізоляція підлоги у ванній width=

Малопоширений спосіб використання сипких матеріалів для гідроізоляції все більше набирає популярності. Головне тут проконтролювати якість матеріалів та рівномірне їх поширення на поверхні.

Гідроізоляція підлоги у ванній можлива за допомогою обклеювальних матеріалів. Для цього підійдуть рулони толі, рубероїду, бімумованої склосталі. Це простий спосіб, і відразу після укладання матеріалів можна розпочинати оздоблювальні роботи. Однак, при порушенні технології укладання обклеювального матеріалу може статися протікання.

Знаючи це, все більше людей вважають за краще використовувати литу гідроізоляцію. Це більш трудомісткий спосіб, що передбачає заливання підлоги спеціальними гарячими або холодними матеріалами. Тут знадобляться як спеціальні навички та обладнання, так і знання процесів застигання гідроізоляційної стяжки.

Як правильно вибрати матеріал для гідроізоляції підлоги у ванній кімнаті

Сухі суміші, лаки, фарби мастики, полімеровмісні штукатурки і пасти. Будівельний ринок переповнений матеріалами для гідроізоляційних робіт. Часто клієнти утрудняються з вибором, і керуються лише ціною. Консультанти Good Floor безкоштовно розкажуть, який із матеріалів та якого виробника підійде у тому чи іншому випадку. Майстри ж запевняють, вибір потрібно робити, враховуючи кілька факторів: товщину перекриттів, фактуру, вибрану як обробку. Але найважливіше – чітке дотримання технологій під час укладання гідроізоляції підлоги ванної кімнати. І тоді результат ремонту у ванній кімнаті радуватиме довгі роки, а волога залишатиметься там, де їй і належить: раковинах, піддонах, ванній та трубах.

Расскажите друзьям: Поделиться в Facebook Добавить в Twitter Поделиться ВКонтакте Поделиться Google+ Поделиться в Pinterest Поделиться в LinkedIn
Логотип компанії Good Floor
м. Київ, вул. Зоологічна, 4А 139
© COPYRIGHT 2018 Наливна підлога Good Floor
Написать в Viber
Tg